Kalendarz imprez

Książka - "Koń KWPN. Selekcja do wyczynu"

Już do nabycia polska wersja książki  „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

 

Polski Związek Hodowców Koni wykupił licencję od związku KWPN na wydanie znanej w Europie książki: „The KWPN horse. Selection for performance” i właśnie została wydana polska jej wersja pod tytułem: „Koń KWPN. Selekcja do wyczynu”.

 

Książka  stanowi kompendium wiedzy na temat oceny eksterieru koni sportowych w połączeniu z ich użytkowością. Szczegółowo opisane są w niej kryteria budowy, oceny chodów oraz skoków luzem.  W publikacji tej drobiazgowo zostały przedstawione konie wierzchowe KWPN (ze skrótem RP) oraz konie Tuigpaarden (TP), które stanowią oddzielny dział w księdze.

Książka będzie dystrybuowana TYLKO przez PZHK i OZHK/WZHK. Cena 75 zł. Dla członków OZHK/WZHK i Związków Rasowych z uregulowaną, bieżącą składką członkowską cena 55 zł. W przypadku wysyłki pocztą należy doliczyć koszty w wysokości 5 zł/egz.

 

Jeżeli chcesz nabyć tę książkę w PZHK, prosimy o pisemne zgłoszenie na email: kusmierczak@pzhk.pl i przelanie opłaty za książkę i wysyłkę na konto PZHK, z dopiskiem „Książka KWPN”.

 

Nasi partnerzy