Przeglądy źrebiąt rocznych i dwuletnich- 2018

Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Białymstoku informuje, że w niżej podanych terminach i miejscowościach odbędą się przeglądy źrebiąt rocznych i dwuletnich. Do przeglądu należy przedstawić obowiązkowo ogiery dwuletnie przewidziane do wpisu do księgi w 2018 roku, a także ogierki i klaczki roczne oraz dwuletnie.

 

Miejscowość

Data

Godz.

 

Miejscowość

Data

Godz.

Białousy

04.04.2018

08:00

 

Kurianki

17.10.2018

08:30

Szczuki

"

09:00

 

Podbudówek

"

10:00

Czerwonka

"

10:00

 

Suwałki

"

11:00

Kolonia Bachmackie

"

11:30

 

Osinki

"

12:00

Laudańszczyzna

"

12:00

 

Bakałarzewo

"

13:00

Podgrodzisk

"

13:30

 

Rabalina

"

14:00

Suchowola

"

14:30

 

Sidory

"

14:30

Kamianki

05.04.2018

 08:30

 

Krasnopol

18.04.2018

09:00

Konopki Tłuste

"

10:00 

 

Romanowce

"

10:00

Kisielnica

"

 11:30

 

Babańce

"

11:00

Sierzputy Młode

"

 12:30

 

Bubele

"

12:30

Taraskowo

"

 13:30

 

Krynki

24.04.2018

08:00

Kowalowce

05.04.2018

08:00

 

Kamionka Stara

"

09:00

Ciełuszki

"

10:30

 

Bohoniki

"

10:00

Ostrówki

"

12:30

 

Szyszki

"

11:00

Zabłudów

"

14:30

 

Zajzdra

"

12:30

Nowe Aleksandrowo

06.04.2018

08:00

 

Grabowo

24.04.2018

 9:00

Suraż

"

09:30

 

Koziki Olszyny

"

 10:30

Łapy Dębowina

"

11:00

 

Potasie

"

 11:30

Leśniki

"

13:00

 

Brzózki

"

 12:30

Kol. Tykocin

"

13:30

 

Mały Płock

"

 13:00

Sztabin

10.04.2018

08:00

 

Protasy

25.04.2018

08:00

Krasnoborki

"

09:30

 

Krzywiec

"

09:00

Netta

"

10:30

 

Łapuchówka

"

10:00

Augustów

"

11:30

 

Hajnówka

"

11:00

Bargłów

"

12:30

 

Leśna

"

13:00

Kopytkowo

"

14:00

 

Żery Pilaki

26.04.2018

09:00

Bronowo

10.04.2018

08:30

 

Leszczka Mała

"

10:30

Drozdowo

"

09:30

 

Miodusy Pokrzywne

"

11:30

Nowogród

"

10:30

 

Kobylin Pogorzałki

26.04.2018

08:00

Bombla

11.04.2018

08:00

 

Kropiewnica Gajki

"

 09:00 

Kopciówka

"

09:00

 

Truskolasy Olszyny

"

10:30 

Kuderewszczyzna

"

10:00

 

Jabłoń Jankowce

"

   11:30

Kol. Jasionówka

"

10:30

 

Wys-Maz

"

13:00 

Stock

"

12:00

 

Jasionówka

27.04.2018

 08:00

Różany Stok

"

13:00

 

Górny Stok

"

 09:00

Sidra ?

"

14:00

 

Czarny Stok

"

 10:00

Potoczyzna

13.04.2018

 08:00

 

Przytulanka

"

 11:30

Klimaszewnica

"

 09:30

 

Knyszyn

"

 13:00

Radziłów

"

 11:00

 

Czarna Wieś Kościelna

27.04.2018

08:00

Kol. Konopki

"

 12:00

 

Załuki

"

10:00

Szymany

"

 14:00

 

Mieleszki

"

11:00

Plutycze

13.04.2018

08:00

 

Kalitnik

"

12:30

Zubowo

"

09:00

 

 

"

 

Widowo

"

10:00

 

 

Malinniki

"

11:30

 

 

Wólka Terechowska

"

13.00

 

 

Nasi partnerzy