Przeglądy źrebiąt rocznych i dwutelnich - terminarz

Wojewódzki Związek Hodowców Koni w Białymstoku informuje, że w niżej podanych terminach i miejscowościach odbędą się przeglądy źrebiąt rocznych i dwuletnich. Do przeglądu należy przedstawić obowiązkowo ogiery dwuletnie przewidziane do wpisu do księgi w 2017 roku, a także ogierki i klaczki roczne oraz dwuletnie.

 

Miejscowość

Data

Godz.

 

Miejscowość

Data

Godz.

Bohoniki

04.04.2017

08:00

 

Kamianki

20.04.2017

08:30

Kamionka Stara

"

09:00

 

Konopki Tłuste

"

09:30

Jakowla

"

10:30

 

Nowogród

"

11:30

Sidra

"

11:30

 

Bronowo

"

13:30

Stock

"

12:30

 

Taraskowo

"

14:30

Kopciówka

05.04.2017

08:00

 

Szymany

21.04.2017

08:00

Suchowola

"

09:00

 

kol.Konopki

"

09:30

Laudańszczyzna

"

10:00

 

Dolistowo

"

11:30

Podgrodzisk

"

11:30

 

Biele

21.04.2017

08:00

Kuderewszczyzna

"

12:30

 

Plutycze

"

09:00

Jasionówka

"

14:00

 

Kalinówka

"

10:30

Kowalowce

06.04.2017

08:00

 

Górskie

"

11:30

Ciełuszki

"

10:00

 

Kadłubówka

"

12:30

Ostrówki

"

12:00

 

Piliki

"

14:00

Zabłudów

"

14:00

 

Kurianki

25.04.2017

08:30

Leszczka Mała

07.04.2017

09:00

 

Sidory

"

10:00

Żery Pilaki

"

10:00

 

Rabalina

"

10:30

Miodusy Pokrzywne

"

11:00

 

Suwałki

"

11:30

Grodzisk

"

12:00

 

Lipowo

"

12:30

Dołubowo

"

12:30

 

Poddubówek

"

14:00

Białousy

11.04.2017

08:00

 

Krzywiec

25.04.2017

08:00

Czerwonka

"

09:00

 

Hajnówka

"

09:30

Sztabin

"

10:00

 

Łozice

"

11:00

Krasnoborki

"

11:30

 

Zajączki

"

13:30

Jaczniki

"

13:00

 

Suraż

"

14:30

Kobylin Pogorzałki

11.04.2017

08:00

 

Krynice

26.04.2017

07:00

Kropiewnica Gajki

"

09:00

 

Nowe Aleksandrowo

"

08:00

Truskolasy Olszyny

"

10:30

 

Gniła

"

09:30

Jabłoń Jankowce

"

11:30

 

Tykocin

"

10:30

Zaszków

"

13:00

 

Sierki

"

12:00

Kopytkowo

12.04.2017

08:00

 

Łapy Dębowina

"

13:30

Bargów Kościelny

"

09:30

 

Górnystok

27.04.2017

08:00

Netta

"

10:30

 

Czarnystok

"

09:00

Augustów

"

11:00

 

Przytulanka

"

11:00

Pijawne Polskie

"

13:30

 

Potoczyzna

"

12:00

Hryniewicze Duże

12.04.2017

08:00

 

Lewonie

"

13:00

Widowo

"

09:00

 

Knyszyn

"

14:30

Malinniki

"

10:30

 

Grabowo

28.04.2017

08:30

Czeremcha

"

11:30

 

Koziki Olszyny

"

10:30

Wólka Terachowska

"

12:30

 

Potasie

"

12:30

Gremzdy Polskie

20.04.2017

09:00

 

Mały Płock

"

13:30

Babańce

"

10:30

 

     

Romanowce

"

11:30

 

     

Bubele

"

13:00

 

     

 

Nasi partnerzy