V Międzynarodowy Konkurs Tradycyjnego Powożenia

Tegoroczny konkurs imienia księżnej Daisy von Pless objął patronatem honorowym jej wnuk, Bolko VI Książe Pszczyński, który będzie gościem specjalnym konkursu.

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE PIĄTA EDYCJA JEST PEWNEGO RODZAJU JUBILEUSZEM, POSTANOWILIŚMY UCZCIĆ TO ZWALNIAJĄC WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW Z OPŁAT ZA BOKSY DLA KONI I KOSZTY "WPISOWEGO".

Jedynym kosztem będzie opłata za udział w sobotnim bankiecie w sali balowej Zamku.

Jeśli Ktoś będzie chciał wziąć w nim udział. Liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają zawodnicy.

Piąty „Książ” zamyka pewien etap historii konkursów tradycyjnego powożenia w Polsce, bo od niego wszystko się zaczęło. Postanowiliśmy uczcić to wydaniem albumu w którym podsumujemy w formie zdjęć i materiałów pisanych to, co dotyczy pięcioletniej historii. Znajdą się tam Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób brali w tym udział, więc jeśli Kogoś z Państwa jeszcze tam nie było , a chciałby znaleźć się w w/w publikacji, to ma ostatnią szansę już w połowie lipca.

W naszym konkursie może wziąć udział każdy, kto powozi na poziomie rekreacyjnym.

Nie wymagane są żadne kwalifikacje i rejestracje zawodnika i koni, oczywiście z wyjątkiem paszportów z aktualnymi szczepieniami przeciw grypie. Do udziału wskazana jest oryginalny zabytkowy (wyprodukowany przed 1945 rokiem) pojazd. Wskazany, ale nie obowiązkowy. Można z powodzeniem uczestniczyć pojazdem , który jest repliką.

Zainteresowanym służymy wszelką pomocą związaną z logistyką wyjazdu i aranżacją całego zaprzęgu.

 

Więcej informacji pod tel: 604 789 199

Irek Kozłowski

Nasi partnerzy